zabieg c-peel

Zabieg C-Peel

Intensywna kuracja z witaminą C

Czym jest zabieg C-Peel i kiedy go wykonujemy?

C – PEEL, to intensywny zabieg z zastosowaniem nanotechnologii, która pozwala transportować substancje aktywne zamknięte w nanosomach do głębszych warstw skóry oraz zwiększyć intensywność zabiegu.

Zabieg C – PEEL to intensywna kuracja odmładzająca i rozświetlająca, którą z powodzeniem można stosować przez cały rok. Dedykowana jest przede wszystkim osobom o poszarzałej cerze, pozbawionej blasku, bez względu na wiek. Działa przeciwzmarszczkowo, depigmentacyjnie, regenerująco, nawilżająco i rozjaśniająco.

Świetnie sprawdza się również jako zabieg bankietowy. W efekcie mamy długotrwale nawilżoną i rozpromienioną cerę.

Jak wygląda zabieg C-Peel?

I wariant: Na oczyszczoną skórę zostaje nałożony mandelac żel złuszczający na kilka minut (w zależności od grubości skóry). Po zmyciu żelu mandelac nakładamy równomiernie na cały obszar skóry C – PEEL delivery serum połączony z Glowing powder (dodatek do peelingów nadający blask skórze). Na zakończenie zabiegu zostaje nałożony preparat odżywczy z dodatkiem kwasu hialuronowego, olejków esencjonalnych i protein jedwabiu, który doskonale wygładza zmarszczki i redukuje uczucie napięcia.

II wariant:  Na oczyszczoną skórę zostaje nałożony mandelac żel złuszczający na kilka minut (w zależności od grubości skóry). Po zmyciu żelu mandelac nakładamy równomiernie na cały obszar skóry C – PEEL delivery serum połączony z Glowing powder (dodatek do peelingów nadający blask skórze). Po zmyciu C – PEEL delivery serum z Glowing powder nakładamy na skórę nanomaskę z witaminą C na 20 – 30 minut, która dziesięciokrotnie zwiększa przenikanie substancji czynnych i wykonujemy masaż skóry. Na zakończenie zabiegu zostaje nałożony preparat odżywczy z dodatkiem kwasu hialuronowego, olejków esencjonalnych i protein jedwabiu, który doskonale wygładza zmarszczki i redukuje uczucie napięcia.

Jaki jest skład preparatu używanego do zabiegu C-Peel?

 • Glukozyd askorbylu, czyli stabilna postać witaminy C, o działaniu antyoksydacyjnym  i stymulującym syntezę kolagenu (główny komponent tkanki podporowej skóry), oraz ujednolicającym jej koloryt. Redukuje widoczne zmarszczki, zwiększa wytrzymałość  i elastyczność skóry, w sposób znaczący napręża ją, co w konsekwencji prowadzi do znacznie młodszego wyglądu. Poprzez zwalczanie wolnych rodników chroni skórę przed zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi  (słońce, stres, tytoń, zanieczyszczenia).
 • Kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, zamknięty w liposomach, nawilża, pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów oraz ułatwia przenikanie pozostałych składników aktywnych.
 • 3-trójpeptyd palmitylu SYN-COLL – peptyd stymulujący syntezę kolagenu, elastyny, GAG; regeneruje macierz skórną, redukuje zmarszczki i zwiększa jędrność.
 • Ekstrakt z morwy białej działający rozjaśniająco, hamując enzym tyrozynazę.
 • Pantenol – działający łagodząco, nawilżająco i wygładzająco skórę podrażnioną.
 • Kwas migdałowy stosowany do leczenia fotostarzenia oraz nieregularnej pigmentacji.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu C-Peel?

 • każdy rodzaj skóry, a zwłaszcza skóra sucha, odwodniona, poddawana nadmiernej ekspozycji na słońce,
 • skóra matowa, „poszarzała”, wymagająca natychmiastowego rozświetlenia i pobudzenia,
 • zabieg szczególnie polecany, jeśli zależy nam na szybkim rezultacie przed ważnym spotkaniem (nie powoduje złuszczania skóry, dlatego może być wykonywany o każdej porze roku).

Jakie rezultaty możemy osiągnąć wykonując zabieg C-Pell?

 • korzystne efekty dla wszystkich rodzajów skóry,
 • zwiększona wytrzymałość skóry i jej elastyczność,
 • nawilżenie skóry,
 • rozświetlenie skóry,
 • redukcja delikatnych przebarwień.

Jak często należy powtarzać zabieg C-Pell?

Zabieg wykonywany jest jednorazowo w celu regeneracji i odświeżenia skóry. Wykonywany w serii może być powtarzany co 2 – 4 tygodnie.

Gdzie mogę wykonać zabieg C-Peel?

Sprawdź listę gabinetów, w których wykonywane są zabiegi C-Peel.

Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Lista Gabinetów Koszalin
 1. Klinika Medycyny Estetycznej Dermalogica Koszalin - Koszalin
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych
Brak danych

JALUPRO – Aminokwasowa Mezoterapia Igłowa

Aminokwasowa terapia zastępcza

poprzedni

Zabieg Dermaheal LL

Usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu

następny